środa, 12 marca 2014

Humorystyczny kącik Dalii...

    Pytanie na śniadanie :

Dlaczego kura przekroczyła ulicę?

    
   PANI PRZEDSZKOLANKA: Żeby przejść na drugą stronę. 
   PLATON: Dla ważniejszego dobra.
   ARYSTOTELES: Taka jest natura kur, że przekraczają ulice.
   KARL MARX: To było historycznie nie do uniknięcia.
   TIMOTHY LEARY: Ponieważ to była jedyna wycieczka, na którą chciał zezwolić kurze rząd.
   SADDAM HUSSAJN: To był nie sprowokowany akt rebelii i mamy prawo zrzucić 50 ton gazu na tę kurę.
   TONY HALIK: Żeby pójść tam, gdzie jeszcze nigdy żadna kura nie była.
   ANDERSEN CONSULTING: Deregulacja na dotychczasowej stronie ulicy zagrażała dominującej pozycji rynkowej kury. Kura rozpoznała wyzwanie w rozwinięciu swoich kompetencji, które są niezbędne do przetrwania na nowych rynkach nacechowanych wysoką konkurencją. W partnerskiej współpracy z klientem Andersen Consulting pomógł kurze przemyśleć fizyczną strategię dystrybucji i procesów przetwórstwa. Stosując Model Integracji Drobiu (MID) Andersen pomógł kurze zastosować jej umiejętności, metodologię, wiedzę, kapitał i doświadczenie, w celu nakierunkowania pracowników, procesów i technologii kury w ramach Programm-Management na wspomaganie jej całościowej strategii. Andersen Consulting zaangażował zróżnicowane Cross-Spectrum analityków ulic i najlepsze kur, jak również doradców Andersena z szerokimi doświadczeniami w przemyśle transportowym, którzy podczas dwudniowych narad sprowadzili swój osobisty kapitał wiedzy do wspólnego poziomu i stworzyli synergię, aby osiągnąć konieczny cel, a mianowicie wypracowanie i wdrożenie ogólno przedsiębiorczej ramy wartości w procesie drobiowym średniego szczebla. Spotkanie miało miejsce w parkowej okolicy, aby zapewnić atmosferę testowa, która bazuje na strategiach, na których skupia się przemysł, i która zaowocowała w jasnej i jedynej w swoim rodzaju teorii rynku. Andersen Consulting pomógł kurze przemienić się, żeby stać się bardziej kurą sukcesu.
   MARTIN LUTHER KING, JR.: Widzę Świat, w którym wszystkie kury są wolne i mogą przekraczać ulice, nie będąc pytanymi o motywy.
   MOJŻESZ: I Bóg zstąpił z niebios, i Bóg przemówił do kury: "Masz przekroczyć ulicę!". I kura przekroczyła ulicę.
   FOX MULDER: Zobaczyliście na własne oczy, że kura przekroczyła ulicę. Ile kur przekraczających ulice musicie jeszcze zobaczyć, zanim w to uwierzycie?
   RICHARD M. NIXON: Kura nie przekroczyła ulicy. Powtarzam, kura NIE przekroczyła ulicy.
   MACHIAVELLI: Decydujące jest to, że kura przekroczyła ulice. Kogo interesują powody? Przekroczenie ulicy usprawiedliwia wszelkie motywy.
   JERRY SEINFELD: Dlaczego ktoś przekracza ulicę? Mam na myśli, dlaczego nikomu nie przyjdzie na myśl zapytać: "Co do diabła ta kura w ogóle tam robiła?"
   SIGMUND FREUD: Fakt, że się w ogóle tą sprawą interesujecie, że kura przekroczyła ulicę, ujawnia waszą seksualną niepewność.
   BILL GATES: W nowej wersji kura będzie to robić szybciej i lepiej.
   OLIVER STONE: Pytaniem nie jest "Dlaczego kura przekroczyła ulicę", tylko "Kto przekroczył ulicę w tym samym momencie, kogo przeoczyliśmy w naszej nienawiści, podczas gdy obserwowaliśmy kurę".
   CHARLES DARWIN: Kury zostały w dłuższym okresie przez naturę tak wybrane, że teraz są genetycznie do tego uwarunkowane, aby przekraczać ulice.
   ALBERT EINSTEIN: Czy to kura przekroczyła ulicę, czy też to ulica się przesunęła pod kurą, zależy od waszego punktu odniesienia.
   BUDDA: Tym pytaniem ujawniasz twoją własną kurzą naturę.
   ERNEST HEMIGWAY: Aby umrzeć. W deszczu.
   COLONEL SANDERS: Przeoczyłem jakąś?
   BILL CLINTON: W żadnym momencie nie byłem z tą kurą sam na sam.
   LECH WAŁĘSA: W tym temacie też mam swoje koncepcje. Są oczywiście plusy dodatnie i ujemne przekraczania ulic przez kury, dlatego jestem za, a nawet przeciw.
   JANUSZ KORWIN-MIKKE: Ta kura po prostu rżnie głupa.
   LESZEK MILLER: Prawdziwą kurę poznaje się nie po tym, jak zaczyna przechodzić przez ulicę, ale po tym jak kończy.
   JAROSŁAW KALINOWSKI: Rząd wyprzedaje polski majątek, czego najlepszym dowodem jest to, że kury samowolnie uciekają przez ulicę. Jeżeli natychmiast nie zatrzyma się liberalizmu nie tylko kury, ale i kaczki oraz gęsi zaczną przechodzić przez ulice.
   LESZEK MILLER: Nie czytałem jeszcze tego artykułu w "Gazecie Wyborczej", ale oczywiście Komisja Etyki Klubu SLD, zajmie się tą sprawą na najbliższym posiedzeniu.
   GABRIEL JANOWSKI: I dlatego domagamy się utworzenia holdingu polskiego cukru.   Z ostatniej chwili :
   kura nie mogąc znieść nadmiernego zainteresowania swoją kurzą osobą  .....


   przebrała się za koguta i pojechała na wakacje.
    
Za dawkę humoru serdecznie dziękujemy kurze oraz nieznanemu autorowi 

 
pozdrawia z uśmiechem


6 komentarzy:

 1. Hahahaha....co osoba to opinia
  Wiem jedno....nie ma we mnie "seksualnej niepewności"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaak a jaka różnorodność w postrzeganiu świata i kurzego motywu przejścia...

   Ale na pewno Freud wynalazłby coś innego...seksualnego ..on juz tak miał :)

   Usuń
 2. Ty to wiesz jak człowieka rozbawić :) Omal nie oplułam monitora ze śmiechu :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha, ha..no to superrr....zabafffa musi być !

   Usuń
 3. Świetne, uśmiałam się, ile osobowości tyle odpowiedzi.:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie darmo mawiają ze punkt widzenia zależy od wysokości siedzenia...czy jakoś tak...ha, ha....jedno pytanie a tyle odpowiedzi :)

   Usuń

Witam pokrewne dusze, które trafiły do mojego świata, bardzo mi przyjemnie Was u siebie gościć... Będzie mi niezmiernie miło gdy zostawicie po swoich odwiedzinach słówko. Każdy Wasz komentarz dodaje mi skrzydeł , poprawia humor i jest dla mnie inspiracją do dalszego działania .

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Anonimowych gości aby nie byli tacy bezosobowi proszę o podpisanie się imieniem.