środa, 7 marca 2012

Bo książka wdzięcznym modelem jest...cz.1

Dla ludzi kochających czytać książki , są one wspaniałą inspiracją do przeróżnych rzeczy -  z chęcią wyszukuję  skutki tychże inspiracji i nie mogę się nadziwić jakie rzeczy mogą powstać gdy książka stanowi model dla twórców / swoją drogą bardzo wdzięczny model ;) /   Staram się dzielić zawsze z Wami tymi ciekawostkami i  oto dziś mam przyjemność zaprezentować Wam kolejne, których  motywem są książki.
Tak więc kochani jak wszyscy doskonale wiemy  potęga słowa pisanego jest wielka ...a  tym razem doczekała się uznania w formie fontann, rzeźb i posągów . Okazało się ze jest ich tak dużo, że nie chcę wklejać ich wszystkich w jednym poście , tak więc podzielę je na trzy części - dziś część pierwsza :

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

 Ciąg dalszy nastąpi...

5 komentarzy:

 1. Najbardziej podoba mi się obrazek 1,2 i 7 ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale świetne zdjęcia, jednak te z kotkiem jest najlepsze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Małpka jest świetna i to książka z kulą ;]
  Chcę !

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne rzeźby! Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No nie powiem, śliczne to jest, wybitnie podobają mi się rzeźby 6 - mocno oryginalna, 10 - poczytałabym przy nich i 12 - coś samczykowi też się należy, niech se przy babeczce poleży ;))

  OdpowiedzUsuń

Witam pokrewne dusze, które trafiły do mojego świata, bardzo mi przyjemnie Was u siebie gościć... Będzie mi niezmiernie miło gdy zostawicie po swoich odwiedzinach słówko. Każdy Wasz komentarz dodaje mi skrzydeł , poprawia humor i jest dla mnie inspiracją do dalszego działania .

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Anonimowych gości aby nie byli tacy bezosobowi proszę o podpisanie się imieniem.