piątek, 21 września 2012

Chwalę się wygraną ...

Dotarła do mnie dzisiaj wielce radosna informacja z portalu na kanapie.
Aż krzyknęłam sobie z radości gdy się o tym dowiedziałam.
5 dni temu wrzuciłam swoją recenzję do konkursu : rozdajemy książki za recenzję tygodnia i wiecie co....? Zajęłam zaszczytne drugie miejsce ! Szalenie się cieszę , jeszcze nigdy nie dostałam podobnego wyróżnienia. Szczerze mówiąc dodałam swa kandydaturę pod wpływem impulsu i voilà...tutaj info o wygranych na portalu  . A ja kopiuję u siebie :

Pierwsze miejsce i nagrodę - zestaw książek:
"Templariusz", Paul Doherty
"Zgubne dziedzictwo", Jacek Krakowski
otrzymuje Cinnamon2901 za recenzję do książki Wyznania chińskiej kurtyzany - Miao Sing
 
SERDECZNIE KOLEŻANCE GRATULUJĘ wygranej :)

Drugie miejsce i nagrodę - książkę "Saga podlaska. Tom. 1. Dworek pod malwami", Marian Piotr Rawinis otrzymuje arwena za recenzję do książki Krwawe nadzienie - Bartosz Kaiser

Małe wyjaśnienie - to ja jestem tą  arweną ,  konto kanapowe   założyłam zanim powstał  ten blog i Dalia ożyła  później, z sentymentu do arweny nie zmieniałam nazwy na portalu.
Ale jak się kiedyś  spotkacie z arweną na kanapie ...hmmm :) jak to brzmi :) to będę to ja ;)  
Notka o wygranej książce : 
Z początkiem XX stulecia w spokojne życie ziemiańskiej rodziny z Kalinówki wkroczy Wielka Historia. Na tle burzliwych wydarzeń poznajemy losy poszczególnych przedstawicieli rodu. Pogna ich w daleki świat, staną przed trudnymi wyzwaniami. Nowe doświadczenia przyniosą rozczarowania, nadzieje i tęsknoty. Nie zniszczą jednak miłości – tej niezwykłej siły napędzającej wszystko, co dobre i piękne. Nawet daleko od domu będą pamiętali, że najważniejszy dla nich jest rodzinny dworek wśród
kwitnących
malw.

W „Dworku pod malwami” autor z dziennikarską wręcz pasją przedstawia realia życia na Podlasiu i w samym Białymstoku z początku XX w.

To jedyna w swoim rodzaju powieść tak silnie osadzona w kulturze i historii regionu. Nikt jeszcze nie podjął się tak wyjątkowego zadania. Ta opowieść z niezwykłą dbałością o szczegóły przybliży czytelnikowi czasy dawno minione, zapomniane miejsca i mieszkańców Podlasia.

Zapowiada się bardzo ciekawa lektura, już się cieszę .
13 komentarzy:

Witam pokrewne dusze, które trafiły do mojego świata, bardzo mi przyjemnie Was u siebie gościć... Będzie mi niezmiernie miło gdy zostawicie po swoich odwiedzinach słówko. Każdy Wasz komentarz dodaje mi skrzydeł , poprawia humor i jest dla mnie inspiracją do dalszego działania .

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Anonimowych gości aby nie byli tacy bezosobowi proszę o podpisanie się imieniem.