środa, 19 września 2012

10% społeczeństwa ?


Ze zdziwieniem stwierdziłam że bez problemu przeczytałam ten tekst :) I cieszy mnie to ogromnie :) Tylko 10% ? No, no...:)
A jak Wam poszło ? :)

7 komentarzy:

 1. To chyba kit z tym 10% społeczeństwa...

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście przeczytałam, ale wydaje mi się, że więcej niż 10%... Widocznie ktoś kto to wymyślił, chciał, aby wiele osób poczuło się wyjątkowymi.. :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam z tym większego problemu;)
  Ooo... 10%! To chyba przesada;]
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. O widzicie i to chyba było zamierzone, aby każdy poczuł się wyjątkowo ...chociaż należymy nie chwaląc się do osób praktykujących czytanie na co dzień i być może dlatego poszło jak z płatka. Tu by trzeba test na zróżnicowanej grupie społecznej zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj chyba to jakiś kit z tymi 10%. Tekst ten nie jest młodziutki, już kilka razy mignął mi przed oczami i szczerze mówiąc to nie znam ani jednego człowieczka, który by nie mógł go przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń

Witam pokrewne dusze, które trafiły do mojego świata, bardzo mi przyjemnie Was u siebie gościć... Będzie mi niezmiernie miło gdy zostawicie po swoich odwiedzinach słówko. Każdy Wasz komentarz dodaje mi skrzydeł , poprawia humor i jest dla mnie inspiracją do dalszego działania .

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Anonimowych gości aby nie byli tacy bezosobowi proszę o podpisanie się imieniem.