poniedziałek, 31 października 2011

Akcja, magia, romans i zmiennokształtni..

Żelazna zasada: Jeżeli książka jest dobra to każdy, bez względu na zainteresowania znajdzie w niej coś dla siebie.  A oto dowód:
 W związku z premierą nowej 4 części książki z mojego ulubionego cyklu o Kate Daniels,  która odbędzie się 4 listopada ukazał się w ramach promocji taki oto zabawny obrazek graficzny :

Entuzjastyczną wypowiedz przedstawiciela płci męskiej, zostawię bez komentarza :)


4 odsłona przygód walecznej Kate Daniels już 4 listopada, o poprzednich częściach pisałam tutaj 

To nieprawda, że rodziny się nie wybiera.

Atlantę nawiedza śmiertelnie groźna zaraza. To demonstracja siły i władzy urządzana przez starożytną boginię chorób. Nawiasem mówiąc, ciotkę Kate Daniels.

Siedem plag spada i gromi miasto. Jad, Potop, Huragan, Wstrząs, Bestia, Pożoga i najgroźniejszy z nich, Mrok. Bogini ulegają kolejno rządzące Atlantą: Gildia Najemników, Świątynia, Zakon i Gromada. Najwyższy czas, by ktoś wziął sprawy w swoje ręce. Kate, Curran i pies z piekła rodem rzucają się w wir wydarzeń. Będzie naprawdę ostro!


Ilona Andrews to w istocie duet pisarski, w skład którego wchodzą Ilona i Andrew Gordon. Małżeństwo piszące przede wszystkim powieści z gatunku urban fantasy. Ich styl, to połączenie cech charakterystycznych fantasy, horroru oraz magii.
Ilona urodziła się w Rosji. Wyemigrowała do USA w wieku lat nastu. Studiowała na wydziale biochemii Western Carolina University. Podczas studiów poznała swojego obecnego męża, z którym wspólnie w 2007 napisała pierwszą powieść Magic Bites. Jej główna bohaterka Kate Daniels, błyskawicznie zyskała rzeszę wielbicieli. Napisana w 2008 roku kontynuacja przygód charyzmatycznej 26-latki – Magic Burns znalazła się na 32 miejscu na liście bestsellerów New York Timesa.
Opowiadania Ilony Andrews były publikowane także w antologiach, m.in. Mammoth Book of Paranormal Romance.

3 komentarze:

 1. Nie znam tej serii, ale jak widzę poznać muszę :D
  Obrazek genialny :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Forum RPG o zmiennokształtnych z przyszłości.
  http://www.zmiennoksztaltni.czo.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Szukałam właśnie jakiegoś romansu gdzie będzie też magia:) i wygooglowałam Twojego bloga:P dziękuję za ten wpis:) właśnie ściągnęłam na kindla 1 część na spróbowanie czy mnie wciągnie;P pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń

Witam pokrewne dusze, które trafiły do mojego świata, bardzo mi przyjemnie Was u siebie gościć... Będzie mi niezmiernie miło gdy zostawicie po swoich odwiedzinach słówko. Każdy Wasz komentarz dodaje mi skrzydeł , poprawia humor i jest dla mnie inspiracją do dalszego działania .

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Anonimowych gości aby nie byli tacy bezosobowi proszę o podpisanie się imieniem.