poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Cytat tygodnia

Ze wszystkich rzeczy, których wymaga się od książki najważniejszą jest,
 żeby nadawała się do czytania

Anthony Trollope


Zapytam z ciekawości . Czy zdarzyło się Wam trzymać w ręce  książkę  , która nie nadawała by się do czytania ?   Szukam w pamięci  - zdarzały mi się  "czytadła" z którymi nie nadawałam na tej samej fali ale  czy można je zaliczyć do gatunku "nie nadających się do czytania "  ?  W zasadzie co to oznacza ? 6 komentarzy:

 1. Nominowałam Cię do zabawy z Liebster Award! Więcej tutaj: http://invisibl3e.blogspot.com/2013/03/liebster-award-swieta.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny cytat :) Jak dla mnie do czytania nie nadawała się seria Ever, naprawdę próbowałam, dawałam jej kolejne szanse, ale wymiękłam po czwartym tomie i nie żałuję, że dałam sobie z nią spokój ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. A podręczniki akademickie się liczą?;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na chwilę obecna nie przypominam sobie żadnej takiej książki, choć np. wynudziłam się strasznie przy ,,Trupiej farmie''.

  OdpowiedzUsuń
 5. oj tak mam taką na swojej liście - nosi tytuł " Plugawy ptak nocy" autorstwa - Jose Donoso . Sam tytuł już odpycha... a treść ech...

  OdpowiedzUsuń
 6. cytat trzeba zapamiętać :)

  OdpowiedzUsuń

Witam pokrewne dusze, które trafiły do mojego świata, bardzo mi przyjemnie Was u siebie gościć... Będzie mi niezmiernie miło gdy zostawicie po swoich odwiedzinach słówko. Każdy Wasz komentarz dodaje mi skrzydeł , poprawia humor i jest dla mnie inspiracją do dalszego działania .

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Anonimowych gości aby nie byli tacy bezosobowi proszę o podpisanie się imieniem.