czwartek, 23 lutego 2012

Pierwsza rocznica...

 18 lutego 2011 minęła rocznica powstania tego blogu, rok temu napisałam tutaj swój pierwszy post . Pamiętam ze bardzo nieśmiało stawiałam swe pierwsze kroki , nigdy nie byłam mocna  w słowie pisanym . Jestem marzycielką chodzącą z głowa w chmurach - od najmłodszych lat uwielbiam czytać, przenosząc się w swej wyobraźni do miejsc opisywanych w książkach , lecz zawsze miałam problem z opisem tych cudownych historii . Istnieją one w mojej głowie lecz gdy mam napisać recenzję , nie jest to już dla mnie takie proste , dlatego często się zniechęcam i myślę wtedy o zaprzestaniu prowadzenia bloga. Ale te myśli szybko mijają , gdy widzę iż są osoby które mnie jednak odwiedzają - bo powiem Wam kochani , że Wy nawet nie zdajecie sobie sprawy ile dla mnie znaczycie i jak bardzo Was cenię i potrzebuję.

Dlatego bardzo serdecznie dziękuję tym wszystkim którzy do mnie zaglądają , dziękuję za każdy komentarz - bo to właśnie dzięki nim wiem że tu byliście:)
Wasze słowa są bardzo motywujące , nie trzeba mi wtedy Red Bulla  bo sam fakt iż się tu  pojawiacie popędza mnie do dalszego działania i dodaje skrzydeł, gdyby nie Wy pewnie nie doczekałabym tej rocznicy.

Pozdrawiam serdecznie
Dalia

ps. W ramach rocznicy, przygotowuję dla Was niespodziankę  w postaci Rocznicowej Wygrywajki  Do wygrania oczywiście - książki , już w  następnym poście szczegóły. Zapraszam

A i na koniec taki szczegół statystyczny - ilość wystawionych komentarzy do  dnia dzisiejszego : 403 .
 Dziękuję :)

15 komentarzy:

 1. Gratuluję rocznicy i życzę kolejnych jeszcze bardziej udanych :D
  Życzę również wiele satysfakcji i nowych wyzwań :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję rocznicy! Życzę wiele wytrwałości, pomysłów i inspiracji do tworzenia kolejnych wpisów! :) Oby w Twoje ręce trafiały same ciekawe książki! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zamiast 'szczegół statystyczny' przeczytałam 'drastyczny' i zastanawiałam się, co też Ci do głowy strzeliło :))

  Gratuluję pierwszej rocznicy, miałam wrażenie, że jesteś tu duuuużo dłużej (od zawsze!), a tu dopiero roczek. Oby jak najwięcej takich rocznic!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczywiście Gratuluję! Prowadzenia blogu przez rok to wielka sprawa, składam wyrazu szacunku i życzę wszystkiego najlepszego w kolejnym roku działania.:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratki! życzę dalszych sukcesów na blogu

  OdpowiedzUsuń
 6. to z okazji urodzin życzę Twojemu blogowi (i Tobie): sto lat!

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę kolejnych udanych rocznic :) Obyś zawsze miała takie ciekawe pomysły na notki i książki, bo zdecydowanie nie wyciągasz wyświechtanych tytułów :)

  OdpowiedzUsuń
 8. blog jest super od jakiegoś czasu dopiero tu zaglądam :) gratki!! życzę więcej takich urodzin

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje i życzę samych dalszych sukcesów na tym polu. Miłego dnia życzę.

  OdpowiedzUsuń
 10. O jeju, jeju jak miło. Roczek to taki piękny wiek :). Gratuluję i życzę kolejny owocnych rocznic. Ściskam wirtualnie :).

  OdpowiedzUsuń
 11. Moje gratulacje! Życzę Ci podwójnej liczby wpisów i odwiedzin w przyszłym roku :P

  OdpowiedzUsuń
 12. Hurra! Oby jak najwięcej takich miłych rocznic :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Pięknie- gratuluję pierwszego roczku i życzę kolejnych rocznic :D

  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 14. Najlepsze życzenia urodzinowe! Oby zapału i czasu na dzielenia się wrażeniami z lektur starczyło jeszcze na lata, książki zawsze przynajmniej spełniały pokładane w nich nadzieje, a czytelnicy doceniali trud pracy recenzenta :)
  Ps. Nie będę mieszać w wątku wygrywajkowym - nie zgłaszam się, bo ostatnio zrezygnowałam ze wszelkich konkursów wymagających wklejenia banerków - często przeglądam i obsługuję bloga z telefonu i od kilku tygodni staram się przyspieszyć jego ładownie (to powód, dla którego przykładowo zniknął kwiatek z tła), a wszystkie dodatkowe gadżety w tym przeszkadzają. Ale trzymam kciuki za wszystkich uczestników :)

  OdpowiedzUsuń

Witam pokrewne dusze, które trafiły do mojego świata, bardzo mi przyjemnie Was u siebie gościć... Będzie mi niezmiernie miło gdy zostawicie po swoich odwiedzinach słówko. Każdy Wasz komentarz dodaje mi skrzydeł , poprawia humor i jest dla mnie inspiracją do dalszego działania .

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Anonimowych gości aby nie byli tacy bezosobowi proszę o podpisanie się imieniem.