sobota, 19 lutego 2011

Pierwszy post

Od dzieciństwa siedzę z nosem w książkach, jako dziecko z radością przeglądałam domową biblioteczkę , wyczekując chwili aż będę mogła je przeczytać. 

Z początku - wiadomo - były to kolorowe bajeczki i baśnie , lecz jak tylko zaczęłam płynnie czytać : wyruszyłam na podbój szkolnej biblioteki ! Pamiętam jakie było zdziwienie bibliotekarki , gdy zbyt szybko w/g niej odnosiłam książki ...cha, cha kazała mi je streszczać i dopiero potem wydawała nowe. 
No tak, taki szkolny ewenement był ze mnie,  zawsze pod koniec roku dostawałam na apelu książkę z dedykacją za największa ilość wypożyczeń i była to dla mnie najwyższa nagroda ( książka oczywiście )....

                                                 

5 komentarzy:

 1. Podobnie jak Ty od zawsze książka jest wciąż obok mnie...
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak powiedziała Pani Szymborska " czytanie to najlepsza zabawa jaka ludzkość mogła wymyślić "...:)))
   Przesyłam uśmiech :)))

   Usuń
  2. I ja także..mówiąc DO widzenia:):)

   Usuń
  3. Odczuwam smutek...lecz zmiana jest wpisana w nasze życie..bez zmiany nie ma rozwoju...jeszcze raz życzę wszystkiego dobrrrego :) DO widzenia :)

   Usuń
  4. Kochana ...zlikwidowałaś bloga całkowicie ? Nie mam już dostępu ...

   Usuń

Witam pokrewne dusze, które trafiły do mojego świata, bardzo mi przyjemnie Was u siebie gościć... Będzie mi niezmiernie miło gdy zostawicie po swoich odwiedzinach słówko. Każdy Wasz komentarz dodaje mi skrzydeł , poprawia humor i jest dla mnie inspiracją do dalszego działania .

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Anonimowych gości aby nie byli tacy bezosobowi proszę o podpisanie się imieniem.