wtorek, 17 stycznia 2012

Portret damy...

Wracając do moich malowideł , które od czasu do czasu tutaj zamieszczam - dziś " Portret damy "

Nie pamiętam już w jakich okolicznościach powstał poniższy obraz, skąd wzięłam na niego pomysł -  ale darzę go dużym sentymentem , od zawsze lubiłam malować portrety a ten lubię wyjątkowo. Oczywiście wisi u nas na ścianie . Wiele osób widząc go myśli że to mój autoportret , z początku byłam bardzo zdziwiona gdyż nigdy nie byłam brunetką i sama pewnie nigdy bym na to podobieństwo nie wpadła ale po zastanowieniu pomijając kolor włosów , uznałam że coś w tym jest ,  - być może właśnie dlatego tak bardzo go lubię.

" Portret damy " Obraz olejny , wykonany na płótnie

A Wam jak się podoba ?

6 komentarzy:

 1. ŁAdne:)

  Ja bardzo lubię rysować i jakoś z farbami się nie zaprzjaźniłam za bardzo.Za to uwielbiam pastele olejne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny obraz!! Bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja to jestem zachwycona. W ogóle uwielbiam taką ,,sztukę'' i bardzo cię podziwiam, gdyż ja mam dwie lewe ręce do malowania a bardzo bym chciała mieć taki autoportret.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne kolory, zazdroszczę Ci takiego talentu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jejku, wydaje mi się bardzo ładny, Ty to masz talent.:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem laikiem w tej dziedzinie, ale portret bardzo mi się podoba. Przepraszam za porównanie, ale ta kobieta ma coś z królewny śnieżki:). Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Witam pokrewne dusze, które trafiły do mojego świata, bardzo mi przyjemnie Was u siebie gościć... Będzie mi niezmiernie miło gdy zostawicie po swoich odwiedzinach słówko. Każdy Wasz komentarz dodaje mi skrzydeł , poprawia humor i jest dla mnie inspiracją do dalszego działania .

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Anonimowych gości aby nie byli tacy bezosobowi proszę o podpisanie się imieniem.