poniedziałek, 12 listopada 2012

Liebster Blog czyli pytania, pytania, pytania ...

 Do zabawy zostałam zaproszona przez marichetti której dziękuję za pamięć ,  marichetti wykazała się niezłą wyobraźnią przy doborze pytań , oto one wraz  z odpowiedziami :

1. Załóżmy że możesz stworzyć dowolne zwierzę, mające być twoim przyjacielem, niestety możesz połączyć ze sobą ograniczoną liczbę zwierzaków - trzy warunkujące jego wygląd, oraz trzy odpowiadające za zachowanie. Jaka byłaby to szóstka?
-  Wyjdzie z tego niezła mieszanka : miś panda - aby się przytulić, sokół -aby miał sokoli wzrok i umiejętność latania oraz  niedźwiedź polarny aby był szybki i silny . Cechy charakteru :  delfin - aby odczuwał empatię ,pies aby był bystry i wierny,  koń aby był łagodny i odważny .

2. Książka, której nigdy byś nikomu nie oddał/oddała?
 - Nie oddałabym większości książek należących do mojego księgozbioru, ciężko wybrać tylko jedną , jestem zbyt zachłanna aby poprzestać tylko na jednej.


3. Gorący romans czy mroczny kryminał?
 - Niech będzie  romans ....ale kostiumowy .

4. Zabierasz jedną rzecz na bezludną wyspę, co to jest <oprócz jedzenia, wody, GPS'a, komórki itp.>?
-  Coś do czytania, ale co   ? Już wiem najlepiej e-book z wgranymi książkami , w końcu miałabym okazję się przekonać co to za cudo :)

5. Taniec czy śpiew?
- Zdecydowanie taniec , towarzyszy mi od dzieciństwa - jak słyszę muzykę od razu kołyszę się  w jej rytm a jak tylko mam okazję to tańczę .

6. Największe marzenie <ale dzieciństwa, nie obecne>?
-  Och było ich trochę, już wszystkich nie pamiętam ale przypominam sobie że chciałam zostać baletnicą :)

7. Wolisz przebywać w samotności, czy też z gromadką znajomych?
-  Lubię przebywać  w towarzystwie dobrych znajomych ale niezbyt długo .O wiele bardziej cenię sobie spokój  i zacisze własnego domu.

8. A gdyby tak koniec świata miał nadejść jutro - co byś teraz zrobił/zrobiła? 
Spróbowałbyś/-łabyś spełnić marzenie, załamałbyś/-łabyś się, czy pożegnał/-ła z rodziną i znajomymi? A może wszystko naraz lub jeszcze coś innego?
-  Bardzo trudne pytanie . Chyba chciałabym być z najbliższymi  , tak byłoby najlepiej.

9. Dobra wróżka daje ci możliwość wybrania daru na dowolnym instrumencie: jaki by to był?
- Fortepian . Mogę godzinami słuchać utworów granych na tym instrumencie.

10. Możesz cofnąć jedną błędną decyzję w swoim życiu - jaka by to była?
- Nie myślę o takich rzeczach,  wyznaję zasadę w myśl powiedzenia " nie płacze się nad rozlanym mlekiem "  . Nie warto roztrząsać przeszłości ,trzeba jedynie uczyć się na błędach i wyciągać  wnioski z niepowodzeń.

11.Wolisz być super piękny/-na czy super mądry? 
- A nie da się tego połączyć ? No dobra - wolę być super mądra, zdecydowanie .


 ,,Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę" Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował."

Odpowiedziałam grzecznie na wszystkie pytania ale nie mam teraz zbyt wiele czasu aby wymyślić kolejne pytania , więc na tym poprzestanę. 
Pozdrawiam serdecznie
Dalia11 komentarzy:

 1. Pomysł z zabraniem czytnika e-booków jest moim zdaniem świetny - zawsze to tysiące książek, w sam raz na taką okazję :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe odpowiedzi, szczególnie jestem zaskoczona faktem, że chciałaś być w dzieciństwie baletnicą.

  OdpowiedzUsuń
 3. o kochana widzę coś nas łączy :) taniec... :) ja w dzieciństwie różnież marzyłam o tym aby zostać baletnicą ( lub gimnastyczką artystyczną - latałam po domu i podwórku z kijkiem ze wstążeczką :P )aż w końcu mama zapisała mnie na tańce, ale coś chyba jej się pomyliło, bo przez następne lata kicałam na parkiecie jako tancerka towarzyska... :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Też miałam taki okres w którym chciałam zostać baletnicą, ale szybko stwierdziłam, że mam lewe nogi;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj ty, masz ebooki, też bym coś takiego zabrała na wyspę, tyle że nie mam :D Baletnica..... hmm, ja bym się chyba połamała wpół niż choć stanęła tak jak one ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. O, widzę, że i Ciebie dopadła ta zabawa. :) Świetne pytania i interesujące odpowiedzi, dzięki którym mogłam troszkę Cię poznać. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Miło było się czegoś o Tobie dowiedzieć:)Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dalio, niesmialo, ale moze bedziesz miala ochote przylaczyc sie i w tym roku... jest nowa robotka :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo fajna ta zabawa:)
  ciekawe pytania i jeszcze lepsze odpowiedzi:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawa zabawa. Można lepiej poznać inną osobę:))

  OdpowiedzUsuń
 11. Romanse kostiumowe to jest to, co i ja lubię.
  Zabawa bardzo przypomina mi otagowanych.

  OdpowiedzUsuń

Witam pokrewne dusze, które trafiły do mojego świata, bardzo mi przyjemnie Was u siebie gościć... Będzie mi niezmiernie miło gdy zostawicie po swoich odwiedzinach słówko. Każdy Wasz komentarz dodaje mi skrzydeł , poprawia humor i jest dla mnie inspiracją do dalszego działania .

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Anonimowych gości aby nie byli tacy bezosobowi proszę o podpisanie się imieniem.